فرز دروازه ای اطلس

پروژه ها

دستگاه فرز دروازه‌ای اطلس

فرز دروازه‌ای اطلس ماشین برای برش سنگ‌های اسلب ماربل و گرانیت طراحی و ساخته شده است.

فرز های اطلس ماشین در دو مدل کلی با قابلیت نصب برروی پایه های بتنی و همچنین قابل نصب بر روی پایه های فلزی ارایه می‌گردد .البته از مزیت‌های سازه فلزی استحکام و پایداری بالا بوده که برای جلوگیری از لرزش دستگاه توصیه می­‌گردد، همچنین این امر باعث سهولت در نصب و جابجایی این سازه می‌شود .
فرز دروازه ایی اطلس ماشین دارای میز ثابت و هِد گردان می‌باشد که این امر باعث افزایش دقت برش سنگ و ایجاد زوایای دقیق در برش نهایی شده است. این فرز قابلیت برش تا ضخامت 200 میلیمتر را دارا است. مجموعه فرزهای اطلس ماشین در سه تیپ متفاوت ارایه می‌گردد:

فرز دروازه ایی اطلس ماشین

ویژگی‌ها

در این تیپ فرز، هِد تنها برای برش در دو زاویه ثابت ارایه شده است که برای برش اسلب به صورت مربع و مستطیل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در این حالت ، دیسک قابلیت برش در راستای های دیگر و زوایای دیگر را ندارد.

تیپ 1

در این تیپ فرز ، هِد قابلیت برش در زاویه های مختلف را داشته و به صورت برقی زاویه هِد کنترل می گردد .

در این نوع فرز هِد قابلیت برش منحنی و اشکال هندسی متفاوت را نیز دارد . این فرز به نحوی طراحی شده است که قابلیت زاویه گرفتن دیسک برای پخ زدن لبه سنگ را دارا بوده و به صورت دستی تنظیم می گردد .(به صورت چهار محور درجه آزادی اتوماتیک)

تیپ 2

در این تیپ فرز هِد مانند تیپ دوم فرض های تولیدی اطلس می باشند با این تفاوت که علاوه بر آن زاویه دیسک نیز به صورت برقی قابل کنترل می باشد ( به صورت پنج محور درجه آزادی اتوماتیک )

تیپ 3